Bolí vás klouby? Vyzkoušejte osvědčený kloubní přípravek Flextor

Bolest kloubů trápí v průběhu života valnou většinu lidí. Lidé trpí sníženou pohyblivostí, trápí je otoky a mnohé další problémy související s bolestí kloubů. Příčinou těchto problémů bývá ve většině případů osteoartróza popř. artritída, která už netrápí pouze starší lidi, ale také děti a sportovce.

Jak nemoc osteoartróza vypadá?

Tato nemoc postihuje téměř všechny klouby lidského těla a snižuje jejich pohyblivost. V krajních případech může člověk ztratit pohyblivost úplně. Nejčastěji tato nemoc postihuje kolena, kyčle a také prsty na rukou. Při této chorobě se začíná odbourávat chrupavčitá tkáň v kloubech a dochází ke změnám na povrchu kostí. Struktura celé chrupavky se postupně „bortí“ a kvůli tomu se snižuje pohyblivost kloubů a přichází bolest. Nemoc osteoartróza je způsobena opotřebením kloubů.

Jak vypadá artritida?

Lidé si často pletou osteoartrózu a artritidu, ale je zde jeden podstatný rozdíl. Artritida není způsobena opotřebením kloubů, ale zánětem kloubů. Jedná se o stav, kdy vlastní imunitní systém napadá vlastní zdravou tkáň.

Co by měl správný kloubní přípravek obsahovat?

Mezi nejdůležitější látky, které musí každý funkční kloubní přípravkem obsahovat patří glukosamin, chondroitin, kolagen, vitamín C (popř. vitamín D) a případně také selen.

Glukosamin – jedná o látku, která je tělu vlastní a je jedním ze základních stavebních kamenů chrupavek. Glukosamin také stimuluje tvorbu kolagenu.

Chondroitin – chondroitin podporuje tvorbu pojivových tkání okolo chrupavek

Kolagen – jedná o základní stavební složku chrupavek, šlach a kostí

Vitamín C (Vitamín D) – tyto vitamíny pomáhají k tvorbě kolagenu a zachovávají správnou funkci kostí a kloubních chrupavek

Selen – jedná se o protizánětlivý antioxidant, který zlepšuje odolnost organismu proti ubývání chrupavek

Jako nejlepší kloubní přípravek se jeví Flextor, který má vynikající hodnocení od uživatelů.

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.