GreenShaper: přípravek na podporu hubnutí a zdraví s obsahem chlorelly, zelené kávy a vlákniny Inulin

Někdy se člověku prostě nedaří hubnout. Může to být způsobeno nezdravým životním stylem nebo také pomalým metabolismem, který nedovoluje spalovat tuky tak rychle, jak bychom potřebovali. Nedávno se jedna z mých kamarádek rozhodla se svým tělem něco udělat a vyzkoušela dobře hodnocený přípravek na podporu zdraví a hubnutí GreenShaper.

Potřebovala především pročistit svůj organismus a také zhubnout nějaké to kilo. I když byla k podobným věcem velmi skeptická (a já taky), musíme dát tomuto produktu palec nahoru a s čistým svědomím jej doporučit.

Za dobu užívání (testovala ho pouze 1 měsíc = 90 tablet), se cítila mnohem méně unavená a neměla pocit prázdného břicha, i když tak moc nejedla a také zhubla pár kil. Doporučené dávkování jsou 3 tablety asi 30 minut před snídaní. Tablety jsou velmi malé, a tak nebylo polykání žádný problém.

Proč bych vám přípravek GreenShaper doporučila?

Je všeobecně známým faktem, že chlorella a zelená káva mají velmi dobré účinky na redukci tělesného tuku a také očistu organismu, ale výrobek GreenShaper obsahuje také probiotickou vlákninu Inulin, která hubnutí ještě více podpoří. Je to především díky tomu, že vláknina navozuje pocit sytosti a člověk je potom méně hladový.

Jedná se v podstatě o 3 účinné látky v ceně jednoho. Kdybyste objednávaly zvlášť chlorellu, zelenou kávu a probiotickou vlákninu, zaplatíte minimálně 3x víc peněz a účinek pravděpodobně nebude takový.

Zjistěte o něm více informací zde.

Pokud se rozhodnete udělat něco pro své zdraví, je určitě výhodnější objednat rovnou více balení a brát tento přípravek dlouhodobě. Díky množstevní slevě a dopravě zdarma ušetříte minimálně 100 Kč na každé objednávce.Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.