Nemůžete se seznámit, zkuste internetovou seznamku

„Založ si profil na seznamce,“ nabádala vás možná kamarádka či kamarád, když jste se jí svěřili, že byste rádi potkali někoho nového a třeba se vrhli do nového vztahu, jenže nemáte s kým. Svým návrhem vás kamarádi trochu zaskočili. Vrtá vám to hlavou. „Má to vůbec smysl? Mám šanci tam někoho najít?

Jací lidé se tam vyskytují?“ ptáte se sami sebe a hledáte odvahu to opravdu zkusit.

Obavy hoďte za hlavu

Stále váháte, zda to vůbec stojí za to. „Hodím se tam vůbec? A co když tam narazím na nějakého známého?“ kladete si otázky. Hoďte obavy za hlavu. Internetové seznamky se hodí téměř pro každého. Pro muže i ženy každého věku, od mladých až po seniory. Každý si zde může najít svoji vyvolenou nebo svého vyvoleného. Samozřejmě je třeba se dopředu seznámit s tím, co vlastně takové internetové seznamování obnáší.

Široké spektrum přináší větší možnosti

Prvním krokem je skutečně založení profilu na některé z internetových seznamek. Jednou z nejlepších seznamek v ČR je Seznamte.se. Vyplníte základní údaje o sobě, nahrajete fotografii, nejlépe aktuální. Registrace bývá většinou zdarma. Potom už můžete hledat v nabídkách. Rozhodně nemusíte mít obavy, že se do množiny těch, kteří hledají partnery, či partnerky, nebudete hodit. Uvidíte zde nabídky mužů i žen různých věkových kategorií, zálib i vzdělání. Právě toto široké spektrum přináší větší šanci, že narazíte na někoho, kdo vás zaujme.

Pro začátek můžete jenom chatovat

Obvykle si můžete nabídky v seznamce třídit podle různých kritérií jako věk, pohlaví, město. Pokud chcete využívat i pokročilejší funkce, obvykle musíte zaplatit určitou částku. Můžete se tak dozvědět třeba to, zda si vaším profilem někdo listoval a kdo to byl. Vy sami se rozhodnete, jaké kontaktní údaje svému protějšku poskytnete. Nic nemusíte, pro začátek se dá jenom chatovat na portálu. Seznamka vám dává možnosti a je na vás, jak s nimi naložíte.Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.