Porovnávač cen kvalitního jídla s možností nákupu Bonfood.cz

Česká republika respektive čeští spotřebitelé se již mnoho let potýkají s nedostatkem kvalitních surovin na přípravu chutných a hlavně zdravých jídel. Jedná se o maso, zeleninové směsi a hlavně ryby. Je to způsobeno tím, že konzumenti nakoupí raději levnější maso z Polska a dalších zemí. U masa z těchto zemí byly již několikrát prokázány zdraví škodlivé látky a také antibiotika.

Před nedávnem se na českém trhu objevila společnost Bonfood.cz se zabývá prodejem kvalitních domácích surovin a masa, které není chemicky ošetřované a tudíž není zdraví škodlivé. Mezi produkty společnosti patří maso (hovězí, zvěřina, apod.), ryby a plody moře, zeleninové směsi a další produkty vynikající kvality. Majitelé této společnosti mají 20-ti letou praxi ve zpracování a uchovávání masa tak, aby neztratila na čerstvosti a kvalitě.

V případě rybího masa respektive rybího filé se v ČR setkáváme s nárůstem chemického ošetření a napuštění, které maso znehodnocuje. U konzumenta dochází k tomu, že z velké části u mražených ryb platí za „zmrzlou“ vodu.

Proti tomuto firma Bonfood.cz bojuje a nabízí kvalitní rybí filé, u kterého neplatíte za „zmrzlou“ vodu. Na hlavní stránce společnosti naleznete srovnávač cen, kde naleznete porovnání cenové nabídky společnosti a supermarketů v ČR. Cenová nabídka společnosti je pro zákazníky příznivější a kvalita produktů je na vyšší úrovni.

Moje osobní zkušenost s vodou napuštěným filé ze supermarketu byla asi před měsícem, kdy jsem pro syna a manžela nakoupila 1,5kg zmraženého filé. Bylo v akci a já o množství vody neměla ani potuchy, i když na obalu bylo psáno maximálně 10%. Maso jsem před přípravou nechala rozmrznout a vysušila jsem jej ubrousky. Po vysušení masa jsem zjistila, že maso ztratilo asi třetinu vody, takže se o hodně zmenšilo. To je způsobeno napuštěním masa chemickými látkami a vodou a následným několikanásobným zamrazením. Další překvapení přišlo při smažení, když ztratilo další vodu, opět se zmenšilo a zůstala po něm jenom náhražka rybího filé.

Od teď budu nakupovat především přes společnost Bonfood.cz, protože se u nich můžu spolehnout na kvalitu a rozumnou cenu. Za „zmrzlou“ vodu už platit nechci.

Výhody e-shopu Bonfood.cz:

Až o třetinu nižší ceny než v supermarketech
– Výborná komunikace a příjemné jednání
Mnoho výdejních míst po celé ČR s odběrem zdarma
– Vynikající kvalita masa a surovin
TOP chladicí boxy/balení (po několika dnech jsem měla v boxu přes -20 stupňů Celsia)

Nevýhody e-shopu Bonfood.cz:

– Pro někoho jsou odběrná místa trochu „z ruky“

Ochutnejte kvalitní maso a další suroviny bez kompromisu.Autor: Martina

Podpořte prosím náš článek lajkem, sdílením nebo komentářem, děkujeme.